لاک ناخن
خانه / لاک ناخن ژله ای مای / انواع لاک ناخن ژله ای مای

انواع لاک ناخن ژله ای مای

آیا انواع لاک ناخن ژله ای از دوام و ماندگاری بهتری نسبت به سایر نمونه های دیگر برخودار است؟ آیا لاک ناخن ژله ای دارای قابلیت تغییر رنگ نیز می باشد؟ قیمت لاک ناخن ژله ای مای چقدر است؟
لاک از وسایل آرایشی ناخن بانوان شمرده میشود که گاها با وسایل زینتی نیز همراه میگردد. بدون شک، لاک از بهترین و پرکاربردترین وسایل آرایشی ناخن است که به شکلهای مختلف از آن استفاده میگردد. برخی از خانمهای با سلیقه از لاک های معمولی در طرح و نقشهای زیبا و به صورت ابر و باد بهره میبرند که باعث شگفتی اطرافیان میشود! اما لاک ناخن ها دارای دسته بندی های مختلف و بی شماری هستند که از پر مصرف ترین آنها میتوان به لاک حرارتی و ژله ای با رنگ مات اشاره نمود. لاک های ژله ای از دوام و ماندگاری بیشتر و بهتری برخوردار هستند.

لاک ناخن ژله ای

عرضه آنلاین لاک ناخن ژله ای مای

از بهترین مارک لاک ناخن ژله ای میتوان به برند خوب ایرانی مای اشاره نمود. لاک ناخن مای، با سابقه درخشانی که در زمینه تولیدات لوازم آرایشی و بهداشتی را دارد، در رابطه با محصولات زینتی ناخن مانند لاک ها نیز توانسته بطور موفق عمل کند. لاک ناخن ژله ای، به دلیل آنکه از موادی چسبنده تشکیل یافته است از دوام عالی و ماندگاری عالی بر روی ناخن برخوردار هستند. لازم به ذکر می باشد که لاک ناخن ژله ای غالبا از رنگهای مات تولید میشوند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سمانه عسگری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09198853760
پست الکترونیکی:dornikaa.art@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید