لاک ناخن
خانه / لاک ناخن 2017 / جدیدترین مدل لاک ناخن عروس

جدیدترین مدل لاک ناخن عروس

اگر تازه عروس هستید و به دنبال جدیدترین دیزاین و مدل لاک ناخن برای زیبایی دستانتان هستید، بهتر است در این خبر کوتاه با ما همراه باشید. شما میتوانید همچون ملکه در مجلس عروس تان بدرخشید!
نوعروسان دوست داشتنی همواره به دنبال بهترین آرایش ها برای مراسم بزمشان هستند تا به زیبایی در آن بدرخشند! به همین منظور نیز همیشه به سراغ بهترین وسایل و میکاپ آرتیست های کشور می روند تا این شب تکرارناشدنی را به خاطره ای زیبا مبدل سازند. جدا از وسایل آرایش گوناگونی که برای میکاپ مخصوص عروس در نظر گرفته میشود، لاک و طراحی ناخن ها نیز میتواند در این میان نقش بسزایی را ایفا کند. در گذشته برای اکثر نوعروسان از ناخن مصنوعی استفاده میشد یا اینکه ناخن های خودشان را طراحی و لاک میزدند. اما امروزه روشهای آرایش اندکی متفاوت شده، بطوری که هر روز با تکنیکهای آرایشی جدید مواجه میشویم که برایمان تازگی دارد. برای لاک ناخن عروس معمولا از رنگهای روشن استفاده میکنند مانند سفید، شیری، گلبهی، یاسی و… . البته انتخاب لاک ناخن بر اساس سلیقه نوعروس انجام میگیرد و در این مورد محدودیتی وجود ندارد؛ لیکن به عنوان پیشنهاد بهتر است که رنگ لاک ناخن را با آرایش و لباس عقدتان هماهنگ کنید، برای لباس عروس تقریبا هر نوع رنگ لاک ناخنی کارایی دارد.

لاک ناخن عروس

بهترین لاک ناخن عروس

جدیدترین مدل لاک ناخنی که این روزها برای مراسمات عروسی و به ویژه توسط نوعروسان مورد استفاده قرار میگیرد، کروم، ابر و باد، ژله ای می باشد. لاک ناخن کروم در واقع یک نوع کاشت ناخن محسوب میشود که درخشش خاصی را از خود به نمایش میگذارد. مدل لاک ناخن ابر و باد نیز از ترکیب لاک و آب به دست می آید که زیبایی رنگین کمانی به دستها می بخشد. لاک ناخن ژله ای نیز از دوام و ماندگاری مطلوبی برخودار بوده و تلؤلو ویژه ای را به آرایش می دهد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سمانه عسگری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09198853760
پست الکترونیکی:dornikaa.art@gmail.com

مطلب پیشنهادی

لاک ناخن 2017

پخش عمده جدیدترین لاک ناخن ۲۰۱۷

جدیدترین لاک ناخن ۲۰۱۷ کدام مورد می باشد؟ لاک ناخن ۲۰۱۷ از چه رنگ های …

دیدگاهتان را بنویسید