لاک ناخن
خانه / لاک ناخن مون لایت / خرید لاک ناخن جدید مون لایت اصل
خرید لاک ناخن جدید

خرید لاک ناخن جدید مون لایت اصل

خرید لاک ناخن جدید مون لایت، تحول عظیمی در بازار خرید و فروش این برند اصل فرانسوی-ایرانی پدید آورده است، و تقاضای بالای این محصول در کشور ایران، تولید این لاک ناخن جدید را نیز افزایش داده است.

همیشه داشتن ناخن های زیبا به خانم ها حس جذابیت و اعتماد به نفس بالایی می دهد، از این رو یکی از خرید های هفتگی اکثر خانم های جوان خرید لاک ناخن جدید است. از طرفی نیز به دلیل تقاضای بالای لاک ناخن، کارخانه ها به طور مداوم  لاک ناخن جدید تولید کرده و به بازار ارائه می کنند. اما سوال اینجاست که آیا خرید لاک ناخن جدید که در برندهای مختلف تولید می شود، همگی کیفیت بالا دارند؟ و یا خرید آنها برای سلامتی پوست دستان ما و ناخن هایمان ضرری ندارد.؟

یکی از لاک هایی که در ایران تولید می شود، ولی مواد اصلی آن از فرانسه وارد می شود، لاک ناخن مون لایت است که به دلیل داشتن مواد اصلی بدون ضرر خرید این لاک جدید توصیه می شود.

و اما برای خرید لاک ناخن جدید، با کیفیت چه ویژگی هایی را باید در نظر داشت؟

ویژگی های لاک ناخن با کیفیت

  • غلظت مناسب لاک
  • داشتن قلموی پهن
  • استحکام رشته های قلموی لاک
  • مواد تشکیل دهنده لاک بر پایه آب باشد
  • سرعت خشک شدن بالا
  • استحکام بالا
  • مدت ماندگاری زیاد
  • فاقد مواد سرطان زا
  • رنگ بندی متنوع

لاک ناخن با کیفیت

مشخصات لاک ناخن مون لایت

لاک ناخن مون لایت در انواع رنگ ها و  مدل های اکلیلی، مات، معمولی و شنی در بازار عرضه می شود. مواد این لاک تولید فیابیلای فرانسه بوده که در کارخانه های ایران بسته بندی و به تولید نهایی می رسد. لاک مون لایت از دوام بالایی برخوردار بوده و با لاک پاک کن به سرعت پاک می شود. از جمله ویژگی های این لاک ناخن می توان به حجم مناسبش اشاره کرد که در شیشه های ۱۶ میلی به بازار ارائه می شود.

خرید لاک ناخن جدید                                             خرید لاک ناخن جدید

 

شرایط خرید لاک ناخن جدید مون لایت

سایت فروشگاهی تخصصی نیل کالر ایران، به هیچ وجه فروش تکی نداشته و تمامی محصولات به صورت عمده به فروش می رسد. برای خرید این لاک ناخن کافی است با متخصصان فروش ما  و یا نمایندگی معتبر لاک ناخن مون لایت در سراسر کشور، در ارتباط باشید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سمانه عسگری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09198853760
پست الکترونیکی:dornikaa.art@gmail.com

مطلب پیشنهادی

لاک ناخن مون لایت

قیمت لاک ناخن مون لایت

قیمت لاک ناخن مون لایت، می تواند مشتریان را برای بهترین انتخاب در زمینه لاک …

دیدگاهتان را بنویسید