لاک ناخن
خانه / لاک ناخن 2017 / زیباترین مدل لاک ناخن دخترانه ۲۰۱۷

زیباترین مدل لاک ناخن دخترانه ۲۰۱۷

آیا با زیباترین و شیک ترین مدل های لاک ناخن دخترانه در سال ۲۰۱۷ آشنایی دارید؟ دوست دارید یکی از مدل های جدید لاک ناخن را در اختیار داشته باشید؟ قیمت فروش انواع مدل جدید و زیبا لاک ناخن دخترانه چقدر است؟
بدون تردید، یکی از وسایل اصلی برای آرایش ناخن انواع لاک ها می باشد. لاک ناخن ها به دلیل نوع طرح و رنگی که دارند برای زینت دادن بهتر به دستها کاربرد عالی خواهند داشت. در مدلهای جدید از انواع لاک ناخن ها شاهد ترکیبات بی نظیری هستیم که اشخاص مختلف را به یاد کهکشان یا ستاره های منظومه شمسی می اندازد! البته در به وجود آمدن طرح دلخواه مدل لاک ناخن، فعالیت و سلیقه ناخن کار نیز بسیار دخیل خواهد بود. برخی دیگر از انواع لاک ناخن هایی که به تازگی وارد بازار شده اند، به شکل کاغذهای ابر و باد طراحی شده اند و زیبایی جالبی را بر روی سطح ناخن ها پدید می آورد.

لاک ناخن دخترانه

عرضه مستقیم انواع لاک ناخن جدید

همه ما انواع لاک ناخن ها را با رنگ بندی بی نظیر و هماهنگ آن می شناسیم. برخی از بانوان خوش سلیقه دوست دارند که بیش از یک رنگ لاک ناخن برای زینت دادن به دستهایشان بهره ببرند، که برای این منظور باید رنگ ها با یکدیگر هارمونی خوبی را داشته باشند. به عنوان مثال ترکیب رنگ مشکی و طلایی بسیار زیبا خواهد شد و یا قرمز و آبی. نوع ترکیب رنگ ها نیز بستگی به سلیقه شخصی هر فرد دارد. مثلا برخی دوست دارند که از رنگ لاک ناخن به صورت یک در میان بهره ببرند و یا اینکه آنها را از همان ابتدا ترکیب نموده و سپس به کار بگیرند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سمانه عسگری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09198853760
پست الکترونیکی:dornikaa.art@gmail.com

مطلب پیشنهادی

لاک ناخن 2017

پخش عمده جدیدترین لاک ناخن ۲۰۱۷

جدیدترین لاک ناخن ۲۰۱۷ کدام مورد می باشد؟ لاک ناخن ۲۰۱۷ از چه رنگ های …

دیدگاهتان را بنویسید