لاک ناخن
خانه / لاک ناخن حرارتی / فروش ویژه انواع لاک ناخن حرارتی فلورمار

فروش ویژه انواع لاک ناخن حرارتی فلورمار

آیا با استفاده از انواع لاک ناخن حرارتی میتوان هر روز یک رنگ لاک را تجربه نمود؟ آیا این دسته از لاک ها به سطح ناخن آسیبی وارد نمیسازد؟ فروش ویژه انواع لاک ناخن حرارتی فلورمار از هم اینک در سایت شروع شده است.
یکی دیگر از انواع لاک ناخن هایی که به تازگی به بازار ارائه شده است، مدلهای حرارتی هستند. لاک های حراراتی به گونه ای طراحی شده اند که در برابر درجه حرارت سرما و گرما عکس العمل نشان داده و تغییر رنگ میدهند. به عنوان مثال اگر لاک حرارتی را زیر آب سرد بگیرید، تبدیل به رنگی تیره تر و در آب گرم تبدیل به رنگی روشن تر میشود. البته تغییر رنگ لاک های حرارتی کاملا به این موضوع بستگی دارد که فرد چه نوع رنگی را برگزیده باشد. مثلا اگر فردی رنگ لاک صورتی و قرمز را انتخاب کرده باشد، نمیتواند انتظار تغییر رنگ لاک ناخن به سبز یا آبی را داشته باشد! تغییر رنگ در انواع لاک های حرارتی بر روی بسته آن درج گردیده است که از آن فراتر نمیرود!

لاک ناخن فلورمار

بهترین لاک ناخن حرارتی فلورمار

از برندهای محبوب در تولید انواع لاک ناخن، میتوان به فلورمار اشاره نمود. لاک های فلورمار به دلیل مرغوبیت و کیفیت مطلوبی که دارند از مدلهای دوست داشتنی در بین بانوان محسوب میشوند. لاک ناخن حرارتی فلورمار از رنگ بندی بی نظیری برخوردار بوده که به خوبی نیاز خانمها را به هر گونه رنگ لاک، اشباع خواهد کرد. لاک های حرارتی معمولا از دوام بالایی نیز برخوردار هستند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سمانه عسگری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09198853760
پست الکترونیکی:dornikaa.art@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید اینترنتی لاک ناخن حرارتی

خرید اینترنتی لاک ناخن حرارتی هایلی

خرید اینترنتی لاک ناخن حرارتی هایلی با ارزان ترین قیمت در سایت تخصصس نیل کالر. …

دیدگاهتان را بنویسید