لاک ناخن
خانه / لاک ناخن طراحی / قیمت خرید لاک طراحی ناخن مای

قیمت خرید لاک طراحی ناخن مای

انواع لاک طراحی ناخن دارای چه ویژگی بارزی هستند؟ آیا لاک طراحی ناخن مای از رنگ بندی متنوعی برخودار است؟ آیا قیمت خرید انوع لاک طراحی ناخن با نمونه های معمولی متفاوت می باشد؟
یکی دیگر از سبک های جدید و زیبای انواع لاک ناخن ها، مدلهای طراحی آن است. حتما این پرسش برای شما نیز پیش آمده که این همه نقش و نگارهای باورنکردنی که بر روی بستر ناخن ها قرار میگیرد، چگونه امکانپذیر است؟ بدون تردید اگر لاک طراحی ناخن نبود هیچوقت شاهد نقوش زیبایی مانند کریسمس، برف، عروسک و… هر چیز دیگری که خواهانش بودیم، میسر نمیشد! لاک طراحی ناخن از پولیشی باریک تشکیل شده که کار نقاشی را به خوبی انجام میدهد. یک ویژگی بارز و مهم انواع لاک طراحی ناخن، چسبندگی و ماندگاری فوق العاده آن است! لاک طراحی ناخن از هر مدل و سبکی که باشد معمولا از دوام بسیار بالایی برخوردار می باشد.

لاک طراحی ناخن

انواع لاک طراحی ناخن جدید

لاک طراحی ناخن مای، به دلیل تنوع بی نظیری که در رنگ بندی دارد یکی از محبوب ترین لاک ها در بین بانوان شناخته میشود. علاوه بر این، لاک ناخن مای، دارای ترکیباتی است که به تقویت و تحریک رشد ناخن ها نیز یاری میرساند. مانند انواع روغن جوجوبا و آلوئه ورا. بهره مندی از این دو روغن مفید در ترکیبات لاک ناخن مای، باعث ترمیم و بازسازی پوست اطراف بستر ناخن ها نیز می گردد. لاک مای از قیمت خرید و فروش بسیار مناسبی نیز در سراسر کشور برخوردار است.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سمانه عسگری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09198853760
پست الکترونیکی:dornikaa.art@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش اینترنتی لاک ناخن مخملی جدید مای

آیا استفاده مداوم از لاک باعث آسیب رسانی به بستر ناخن میگردد؟ از لاک ناخن …

دیدگاهتان را بنویسید