لاک ناخن
خانه / لاک ناخن مای / قیمت خرید لاک ناخن مخملی جدید مای

قیمت خرید لاک ناخن مخملی جدید مای

آیا انواع لاک ناخن مخملی مای از دوام مطلوبی برخودار هستند؟ قیمت خرید این دسته از لاک ناخن ها چگونه است؟ آیا از طرح های جدید و زیبای انواع لاک ناخن مخملی مای بازدید نموده اید؟
بی شک یکی از زیباترین وسایل آرایش ناخن ها که از قدیم الایام تاکنون جزو پرفروشترین های بازار شناخته شده است، انواع لاک ها هستند. لاک ناخن، به زیباتر نمودن دست و ناخن می پردازد و این کار را با استفاده از رنگ های زیبایی که دارد، انجام میدهد. در چند سال گذشته لاک ناخن ها به جز در چند نمونه محدود، موجود نبود و ایحاد تنوع در آن بسیار اندک بود! اما امروزه شاهد تنوع گسترده در انواع تولیدات لاک ناخن هستیم که روز به روز هم به آن اضافه میشود. لاک مخملی یکی از چند نمونه لاک جدیدی است که چند سالی است به بازار لوازم آرایشی ناخن افزوده شده. این نمونه از لاک ها، از تنوع رنگی مناسبی نیز برخوردار هستند و به نوعی به برحسته سازی سطح ناخن می پردازد.

لاک ناخن مای

فروش انواع لاک ناخن مخملی مای

بسیاری از بانوان به طراحی روی ناخن هایشان علاقه مندند و از طرفی زمان و یا حوصله کافی برای انجام این کار را ندارند. به طور حتم استفاده نمودن از انواع لاک ناخن مخملی میتواند پاسخگوی این دسته از بانوان باشد؛ چرا که لاک های مخملی با نوعی برجسته سازی و البته نقوش نمایان تر همراه هستند.
از بهترین مارکهای تولیدکننده لاک ناخن میتوان به مای اشاره نمود. لاک ناخن مخملی مای به دلیل ساختار ویژه ای که دارد از دوام بهتر و ماندگارتری نیز برخوردار است.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سمانه عسگری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09198853760
پست الکترونیکی:dornikaa.art@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت زیباترین لاک ترک ناخن مای

از لاک های ترک ناخن باید چگونه استفاده نمود؟ آیا لاک ترک ناخن به انواع …

دیدگاهتان را بنویسید