لاک ناخن
خانه / لاک ناخن ژله ای فلورمار / قیمت فروش لاک ناخن ژله ای فلورمار

قیمت فروش لاک ناخن ژله ای فلورمار

دوست دارید از لاک ناخنی استفاده کنید که زیبایی و ماندگاری خیره کننده ای را داشته باشد؟ نظرتان درباره لاک ناخن ژله ای مارک فلورمار چیست؟ آیا از قیمت فروش عالی لاک ناخن فلورمار خبر دارید؟
لاک زدن برای بسیاری از خانمها و دختران جوان یکی از سرگرمیهای دوست داشتنی است که از انجام آن خسته نمیشوند! علاقه به لاک زدن از قدیم الایام نیز وجود داشته و بسیاری از خانمهای عهد قاجار برای آنکه به ناخن هایشان رنگ بدهند از انواع حنا، و لوازم گیاهی و طبیعی دیگر بهره میگرفتند. با گذشت زمان، این وسایل رنگی به شکل لاک ناخن و در بسته بندی های متنوع و جالب تولید شدند. انواع لاک ناخن به شکل کنونی، کاربردی بسیار آسان و راحت را شامل میگردد. تنوع در رنگ و شکل انواع لاک ها نیز بسیار زیاد است، به گونه ای که هر روز با یک سبک جدید از آنها مواجه میشویم! مانند لاک ناخن مخملی، حرارتی، شبرنگ، ژله ای و… . هر کدام از لاک های نام برده، ظاهر و شکلی متفاوت را به ناخن ها میدهد که خیره کننده خواهد بود!

لاک ناخن ژله ای

عرضه لاک ناخن ژله ای فلورمار

یکی از سبک های جدید لاک ناخن، ژله ای است. لاک ژله ای، همانطور که از نامش نیز هویداست به آسانی بر روی بستر ناخن میلغزد و خیلی سریع نیز تثبیت میگردد، رنگ بندی دلنشین این سبک از لاک ها، باعث محبوبیت زودهنگام آن در بین بانوان شده است.
یکی از اولین شرکتهای تولید کننده لاک ناخن ژله ای، فلورمار ترکیه است، که بهترین نمونه های آنرا به بازار لوازم آرایشی وارد نموده.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سمانه عسگری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09198853760
پست الکترونیکی:dornikaa.art@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید