لاک ناخن
خانه / لاک ناخن حرارتی / قیمت لاک ناخن حرارتی جدید و زیبا

قیمت لاک ناخن حرارتی جدید و زیبا

لاک ناخن حرارتی از جدیدترین و زیباترین لاک های ناخنی است که در بازار آرایشی خرید و فروش می شود. لاک ناخن حرارتی با برند هایلی جزو بهترین ها در میان برند های لاک حرارتی است و  با قیمت بسیار منصفانه و مناسبی نیز به فروش می رسد.

لاک ناخن جدید

لاک ناخن جدید

لاک ناخن از وسایل آرایشی است که هر روز نیز شاهد تولیدات جدیدی در آن هستیم، مانند انواع لاک ناخن ژله ای، اکلیلی، حرارتی و… . یک نمونه از لاک هایی که به تازگی در بین بانوان مد شده و طرفدارن خاص خودش را نیز دارد، انواع لاک ناخن حرارتی می باشد.
این سبک جدید از لاک ها به گونه ای طراحی شده اند که در برابر حرارت و درجه دما تغییر رنگ داده و به زیبایی خودنمایی می کند! به عنوان مثال اگر در برخورد با آب گرم قرار گیرد، رنگ آن متمایل به رنگهای گرم و تیره میرود و اگر در تماس با آب سرد قرار گیرد، به سمت رنگهای سرد و روشن متمایل می شود.

چگونگی تعغیر رنگ لاک حرارتی

تعغیر رنگ لاک حرارتی

هر لاک ناخ حرارتی رنگ را با گرمای بدن تغییر می دهد! هنگام شستن دست ها، نگه داشتن نوشیدنی های گرم یا به سادگی گرم کردن نکات انگشت، هنگام تغییر از گرما به سرما توجه کنید.
لاک های ناخن حرارتی در ابتدا برای متخصصان سالن و صنعت ایجاد شده و به سرعت مورد علاقه تكنسینهای ناخن و هنرمندان ناخن در همه جا قرار گرفتند.
امروزه لاک های مرسوم ، مد روز در دسترس عموم است، این بدان معناست که می توانید در زمان خودتان خلاقانه ترین و شیک ترین سایه ها را بدست آورید.

فروش مستقیم انواع لاک ناخن حرارتی

فروش لاک ناخن حرارتی

 

نحوه استفاده از انواع لاک ناخن حراراتی مانند سایر نمونه های دیگر است و با یک پولیش بر روی سطح ناخن کشیده شده و میگذارید تا خشک شود. پس از آن در هر بار تماس با آب یا حرارت دما، منتظر تغییر رنگ شگفت انگیز آن باشید!
قیمت فروش این سبک از لاک های جدید نیز با توجه به تازگی که در آن وجود دارد، بسیار مناسب و ایده آل می باشد. طرح و رنگهای جدید لاک ناخن حرارتی با نرخ عمده و استثنایی عرضه میگردد.

قیمت لاک ناخن حرارتی

 

قیمت لاک ناخن حرارتی

لاک ناخن حرارتی را می توانید به صورت عمده و خرده با قیمتی بسیار پایین تر از دیگر فروشگاه ها و پخش ها از ما تهیه نمایید.
تمامی لاک ها از برندهای معروف بوده و دارای مجوز می باشد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سمانه عسگری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09198853760
پست الکترونیکی:dornikaa.art@gmail.com

مطلب پیشنهادی

لاک ناخن حرارتی

خرید عمده لاک ناخن حرارتی

سفارش های عمده ی به ثبت رسیده در این فروشگاه اینترنتی برای تهیه و خرید …

دیدگاهتان را بنویسید